Zobacz inne oferty pracy

Doradca Klienta Biznesowego ds. sprzedaży usług światłowodowych Orange

Pro People

50

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Bielsko-Biała  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Sprzedaż Znajomość technik sprzedaży Obsługa klienta

Opis stanowiska

TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange. Poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

To oferujemy

  • program wsparcia finansowego: obniżenie celów sprzedażowych przez okres pierwszych 6 miesięcy oraz stałą podstawę w tym okresie w wysokości 2000 zł (łącznie 12 000 zł podstawy w czasie wdrożenia),
  • wynagrodzenie – prowizja (liczona od każdego sprzedanego produktu) i premia (uzależniona od realizacji celów sprzedażowych i wynosi około 55% prowizji),
  • elastyczną formę współpracy z wiarygodnym partnerem w oparciu o umowę subagencyjną/ kontrakt B2B, umowę zlecenie,
  • stały dostęp do platformy szkoleniowej oraz infolinii wsparcia produktowego. Dostęp do cyklicznych webinarów (produktowe, rozwojowe) z których można korzystać zgodnie z grafikiem,
  • wsparcie sprzedażowe menagerów,
  • możliwość samodzielnego rozwoju oraz budowanie własnej sieci sprzedaży,
  • elastyczność i swobodę w działaniu – sam możesz zdecydować, kiedy pracujesz!

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych, światłowodowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • obsługa istniejącej bazy klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • praca w terenie na przygotowanych leadach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientem zarówno osobistych, jak i telefonicznych,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • chęć rozwijania swoich kompetencji sprzedażowych.

Poznaj nas: www.tell.pl

Jesteśmy częścią Grupy OEX – poznaj naszą Grupę: www.oex.pl

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ"

Pensja prowizja: 5 000 - 15 000 zł