Zobacz inne oferty pracy

Account Manager

Growton Sp. z o.o.

9

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Katowice  - 1 wakat

Doświadczenie w prospectingu Doświadczenie w sprzedaży usług marketingowych / poligraficznych

Opis stanowiska

Jesteśmy GROWTON. Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży ?

  • Bo specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży
  • Bo rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równo ważni
  • Bo przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje

Dla naszego Klienta - GRUPA INFOMAX

Kreatywna Agencja Reklamowa z Katowic z Firma z ponad 30-letnią tradycją. Firma rodzinna, konkurująca jakością, oferująca produkty spersonalizowane, usługi marketingu internetowego z zapleczem własnej drukarni i introligatorni.

Poszukujemy kandydata/tki - który dołączy do zespołu handlowego w Katowicach i pomoże firmie kontynuować misję dostarczania spersonalizowanych usług najwyższej jakości - na stanowisko :

ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Katowice / praca hybrydowa lub zdalna

Rola i zadania do wykonania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B na terenie całej Polski i bieżąca obsługa portfela klientów.
  • Negocjowanie warunków sprzedaży oraz monitorowanie rynku w celu identyfikacji nowych możliwości.
  • Współpraca z  zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w działaniach prospectingowych
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w branży poligraficznej, reklamowej lub pokrewnej
  • Gotowość do pracy w terenie / sporadyczne wizyty u klientów
  • Prawo jazdy kat.B.

Dlaczego warto dołączyć do zespołu Infomax?

Wzrost i rozwój: W ostatnich latach notujemy stabilny wzrost, a Ty możesz być częścią tego sukcesu.

Wsparcie i rozwój: Oferujemy szkolenia produktowe i warsztaty zespołowe, aby wspierać Twój rozwój.

Tradycja i nowoczesność: Jesteśmy firmą z bogatą historią, która stale inwestuje w nowe technologie

Jeśli lubisz:

  • Współtworzyć produkt z Klientem / gadżety reklamowe
  • Rozmawiać językiem marketingowców

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!

Pensja podstawowa: Nieujawniona