Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel Oświatowy [podstawa + premia]

Nowa Era Sp. z o.o.

500

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Suchy Las  - 1 wakat

Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy własnej Doskonałe umiejętności komunikacyjne Łatwość w budowaniu i utrzymaniu trwałych relacji z klientami

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Oświatowy

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie Wydawnictwa Nowa Era w kontaktach z dyrektorami, nauczycielami szkół i przedszkoli.
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami poprzez profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru oferty edukacyjnej.
  • Prowadzenie prezentacji produktowych i rozmów sprzedażowych.
  • Przygotowywanie długo i krótkoterminowych planów współpracy z dyrektorami szkół i przedszkoli.
  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie.
  • Raportowanie wyników pracy zgodnie ze standardem firmy.

Nasze wymagania

  • Łatwość w budowaniu i utrzymaniu trwałych relacji z klientami.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Zaangażowanie i motywacja do podnoszenia swoich umiejętności.
  • Myślenie analityczne i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie minimum średnie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie - dobrą podstawę + premie miesięczne uzależnione od Twojego zaangażowania i włożonej pracy.
  • Motywacyjny system Premiowy.
  • Szkolenia sprzedażowe oraz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy - telefon, samochód, komputer.
  • Umowę o współpracy B2B.

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona