Zobacz inne oferty pracy

Agent handlowy ds. rynku tradycyjnego - Nałęczów

Pro People

50

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Nałęczów  - 1 wakat

Obsługa klienta Merchandising Zarządzanie swoim czasem pracy

Opis stanowiska

MerService - ponad 10 lat wspieramy naszych Klientów w optymalizacji procesów sprzedażowych. Zaufały nam liczne, wiodące marki polskiego rynku. Obecnie, we współpracy z Grupą Żywiec, tworzymy zespół zaangażowanych i odnoszących sukcesy pracowników.

Dołącz do nas na stanowisko:

Agent handlowy ds. rynku tradycyjnego

Miejsce pracy: Nałęczów i okolice

Główne obowiązki:

  • wspieranie biznesu na podległym terenie, poprzez aktywną sprzedaż i zwiększanie udziału klienta w rynku piwnym
  • realizacja założonych planów sprzedaży i celów jakościowych
  • utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami
  • tworzenie ofert produktowych, promocyjnych w oparciu o aktualną analizę potrzeb
  • egzekucja polityki cenowej oraz ustaleń handlowych
  • utrzymywanie miejsc ekspozycyjnych oraz instalowanie materiałów reklamowych
  • dbanie o odpowiedni zapas produktów, wprowadzanie nowości z portfolio klienta
  • analiza rynku oraz weryfikacja działań konkurencji

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów
  • nastawienie na realizację celów i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania relacji z klientami oraz współpracownikami
  • wiedza z zakresu technik sprzedaży i zasad merchandisingu
  • znajomość lokalnego rynku
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (Przedstawiciel handlowy, Doradca klienta, Merchandiser)
  • znajomość branży FMCG

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy wraz z kartą paliwową, telefon, iPad
  • szkolenia zapewniające wdrożenie w obowiązki
  • stałe podnoszenie umiejętności oraz kwalifikacji (szkolenia produktowe, kompetencyjne)
  • współpracę ze specjalistami dzielącymi się wiedzą i zapewniającymi codzienne wsparcie
  • dostęp do benefitów firmowych: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ!

Pensja podstawowa: Nieujawniona