Zobacz inne oferty pracy

Regional Sales Manager

EBV Finance Sp. z o.o.

16

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warka  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Negocjacje Specjalistyczna wiedza o rynku Budowanie relacji

Opis stanowiska

#Vibe with us

W EBV Finance pracownicy nieustannie się sprawdzają, uczą i doskonalą. Jesteśmy po to, aby ich wspierać i monitorować ich karierę. Zachęcamy do międzynarodowej mobilności, aby zróżnicować, wzbogacić i podzielić się wiedzą wszystkich pracowników. Nasi pracownicy sami decydują o definicji swojej pracy: autonomia, zaufanie i swoboda w podejmowaniu inicjatyw to słowa kluczowe!

Grupa EBV jest wiodącą firmą w regionie bałtyckim i w pierwszej trójce największych dostawców usług zwrotu podatku w Europie. Mamy duże doświadczenie i oferujemy usługi zwrotu podatku VAT i akcyzy z krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii, Norwegii, Liechtensteinu i innych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą poszukującą idealnego kandydata do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą, która potrafi poszukiwać i zamykać leady sprzedażowe, generując przychody dla firmy, oraz posiadasz umiejętności zarządzania i coachingu, aby wspierać rozwój zespołu sprzedaży, to może to być właśnie praca dla Ciebie!

Kluczowe obowiązki:

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z istniejącym portfelem klientów.
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów, w tym cold calling.
  • Skupienie na potrzebach klientów i odpowiednie prezentowanie usług EBV Finance.
  • Organizowanie spotkań sprzedażowych z obecnymi lub potencjalnymi klientami.
  • Negocjowanie warunków umów i zamykanie transakcji.
  • Gromadzenie informacji o rynku i klientach w specjalnych raportach.
  • Monitorowanie własnych wyników sprzedaży w celu osiągnięcia lub przekroczenia celów sprzedażowych.
  • Dzielenie się najlepszymi praktykami z partnerami z zespołu.

Wymagane kwalifikacje:

  • Udokumentowane doświadczenie jako kierownik/przedstawiciel handlowy lub na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych, aktywnego słuchania i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność zarządzania czasem, samodzielnej pracy i ustalania priorytetów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej opartej na identyfikowaniu i rozwiązaniu problemów klientów.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży transportowej.
  • Prawo jazdy.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz kwartalne bonusy.
  • Prywatną opiekę  medyczną. Zdrowy pracownik = szczęśliwy pracownik = szczęśliwy pracodawca.
  • Kartę lunchową oraz świerze owoce. U nas owocowe czwartki trwają cały tydzień.
  • Budżet szkoleniowy. Twój rozwój jest kluczowy - masz możliwość wyboru czego chcesz się uczyć.
  • Dobrą zabawę. Zachęcamy nasze zespoły do nawiązywania kontaktów i świętowania sukcesów.
  • Dodatkowe dni urlopu. Im dłuższy staż pracy w firmie tym więcej dni na odpoczynek.
  • Rozwijaj się z nami!  Dołączaj do inicjatyw, przedstawiaj swoje pomysły i doskonal swoje mocne strony w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Przewidywana data zatrudnienia: 02.05.2024

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona