Zobacz inne oferty pracy

Doradca ds. Sprzedaży Energii dla Biznesu

Your Way Sp. z o.o.

25

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

4

Lokalizacja

Zbuczyn  - 4 wakaty

Kluczowe umiejętności

Motywacja Znajomość technik sprzedaży Zaangażowanie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów z obszaru B2B
  • sprzedaż produktów firmy i negocjacje handlowe
  • doradztwo i ofertowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu Energii dla Biznesu
  • koordynacja procesu realizacji zawartych kontraktów biznesowych
  • raportowanie wyników sprzedaży

Nasze Wymagania:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej min. 1 rok
  • masz czynne prawo jazdy kat. B
  • cechuje Cię wysoka motywacja i zaangażowanie w osiąganiu celów
  • potrafisz aktywnie pozyskiwać klientów i nawiązujesz relacje długofalowo
  • ukierunkowanie na realizację zadań i celów oraz osiąganie wysokich wyników sprzedażowych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie, które zależy od Twojego doświadczenia i zaangażowania, bez górnego limitu
  • komfort działania – wsparcie CALL CENTER, nowoczesny system CRM
  • możliwość budowania własnej grupy sprzedażowej
  • pełne wsparcie sprzedaży przez doświadczonych menedżerów
  • szkolenia z zakresu produktu i technik sprzedaży, dodatkowe szkolenia rozwijające umiejętności
  • konkursy sprzedażowe
  • materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, mail)

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Przewidywana data zatrudnienia: 20.05.2024

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 4 500 zł