Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel handlowy - BAT (materiały budowlane)

Firma Handlowa BAT

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

4

Lokalizacja

Kościerzyna, Bytów, Kartuzy  - 4 wakaty

Znajomość technik sprzedaży oraz planowanie czasu pracy Budowanie i utrzymywanie relacji Komunikatywność

Opis stanowiska

BAT to nowoczesna sieć marketów i składów budowlanych oferująca produkty i usługi dla fachowców oraz klientów indywidualnych. Chociaż BAT powstał ponad 30 lat temu, to nadal przyświeca nam to samo hasło: Człowiek jest najważniejszy! Zapewne dlatego jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni na Pomorzu.

Wciąż poszerzamy zakres naszych produktów i usług, które oferujemy w 15 placówkach na terenie województwa pomorskiego oraz w sklepie internetowym. Rozwijamy też kolejne marki: BAT Centra Stolarskie, BAT Centra Dachowe oraz BAT eco, w ramach której oferujemy naszym Klientom fotowoltaikę i pompy ciepła. Co istotne, w BAT można nie tylko kupić sprawdzone produkty, ale również zamówić usługę na ich montaż. Doradzamy też naszym Klientom jak uzyskać korzystne dofinansowanie. Nasi doświadczeni konsultanci fachowo doradzają w nietuzinkowych budowach i aranżacjach.

Ludzie są naszym najsilniejszym ogniwem, dlatego dbamy o rozwój pracowników podczas specjalistycznych szkoleń i warsztatów. Stawiamy na zgrany zespół regularnie organizując spotkania integracyjne. Nie zapominamy również o naszych korzeniach - dbamy o lokalną społeczność, środowisko i kondycję naszych młodych sportowców. Poza tym jesteśmy blisko, jak dobry sąsiad. Przekonaj się, dołączając do naszego Zespołu!

Dołącz do zespołu BATowskich przedstawicieli handlowych!

Przedstawiciel Handlowy

Czym będziesz się zajmować?

Twoim zadaniem będzie budowanie i utrzymanie trwałych relacji z naszymi klientami i partnerami handlowymi. Będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż naszych produktów. Twoje obowiązki będą obejmować prowadzenie negocjacji handlowych, współpracę z innymi oddziałami oraz pracę w terenie.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • komunikatywności oraz obsługi klienta na najwyższym poziomie
  • znajomości materiałów budowlanych
  • znajomości lokalnego rynku inwestycyjnego oraz firm wykonawczych (mile widziane)

Co możemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa plus premie zależne od wypracowanego wyniku – bez sufitu)
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon i samochód)
  • duży zakres samodzielności i możliwości realizowania własnych pomysłów
  • kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne)
  • udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w niezbędną wiedzę na danym stanowisku)
  • możliwość pracy w projektach ogólnofirmowych
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Brzmi dobrze?