Zobacz inne oferty pracy

Kierownik salonu sprzedaży w salonie T-Mobile

Pro People

50

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Znajomość technik sprzedaży Sprzedaż Praca zespołowa

Opis stanowiska

Europhone Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą produktów i usług z zakresu telefonii komórkowej sieci T-Mobile. Jesteśmy największym Agentem T-Mobile. Działamy na rynku telekomunikacyjnym od ponad 25 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy cenionym partnerem biznesowym. Nasza sieć zalicza się do największych Agentów współpracujących z operatorem T-Mobile.

Kierownik salonu sprzedaży w punkcie T-Mobile

Miejsce pracy: Wrocław - CH FERIO GAJ ul. Świeradowska 51

Czym się zajmiesz?

  • aktywną sprzedażą i realizacją planów sprzedażowych: indywidualnych i zespołowych
  • kompleksowym zarządzaniem zespołem sprzedażowym
  • planowaniem i wdrażaniem działań podnoszących wyniki sprzedażowe i jakościowe placówki
  • kontrolą przestrzegania standardów pracy oraz procedur
  • organizacją pracy administracyjnej salonu

 Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedażowym
  • interesują Cię nowe technologie
  • potrafisz skutecznie działać i podejmować ważne decyzje pod presją czasu
  • posiadasz zdolności przywódcze
  • efektywnie budujesz zespół i atmosferę pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie u innego operatora komórkowego na stanowisku handlowca lub kierownika

Mamy dla Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników sprzedaży
  • konkursy sprzedażowe
  • szkolenia branżowe
  • dostęp do benefitów firmowych
  • pracę w wyjątkowym zespole
  • możliwość udziału w wielu ciekawych inicjatywach, które organizujemy wewnętrznie
  • dostęp do technologii i nowinek z branży telekomunikacyjnej
  • doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Pensja podstawowa: Nieujawniona