Zobacz inne oferty pracy

Specjalista ds. pozyskiwania klientów B2B

VCN

20

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Rudnik nad Sanem  - 2 wakaty

Kluczowe umiejętności

Cold call Prospekting Budowanie relacji

Opis stanowiska

Dołącz do VCN -Trzymaj nadzór, lidera innowacyjnych technologii z Poznania, który od 20 lat wprowadza rewolucyjne rozwiązania IT zwiększające bezpieczeństwo i automatyzujące procesy zarządzania w parkach logistycznych, zakładach przemysłowych i biurowych. W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy wsparcia w procesie pozyskiwania klientów.

Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Dlaczego warto dołączyć do naszego team'u?

  • Jesteśmy firmą technologiczną, której autorskie systemy automatyzujące procesy już wspierają biznes kilkuset klientów (o części z nich na pewno słyszałaś/ słyszałeś 😊)
  • Będziesz pracował w działającym innowacyjnie i efektywnie dynamicznym, wspierającym teamie.
  • Zapewnimy Ci pomoc w szybkim dostosowaniu się do nowego środowiska pracy i branży.
  • Oferujemy prywatny pakiet medyczny
  • Oferujemy możliwość pracy zdalnej. Pracuj tam, gdzie Ci wygodnie!
  • Może to być dla Ciebie początek ciekawej ścieżki zawodowej, bo możliwości jej dalszego rozwoju znajdziesz w VCN wiele.

Kogo szukamy?

  • Poszukujemy kandydatów z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w telefonicznym pozyskiwaniu klientów. Telefon to główne narzędzie pracy naszych Specjalistów, stąd nie może „parzyć”. :)
  • Zależy nam na osobach chcących nieustannie poszerzać swoją wiedzę, jak zrozumieć klienta i jak sprawnie zbadać jego potrzeby.
  • Przekażmy Ci niezbędną wiedzę o naszych produktach i specyfice branży. Od Ciebie oczekujemy tylko chęci do jej przyswojenia!
  • Doświadczenie w branży technicznej będzie dodatkowym atutem
  • Jeśli szukasz rozwiązań usprawniających Twoją pracę, lubisz czytać o technologii, rozwoju AI, potrafisz zrozumieć potrzeby klienta – napisz do nas. Ta praca może być dla Ciebie!

Czego oczekujemy od Ciebie

  • Doskonałej znajomości narzędzi do pozyskiwania i przetwarzania leadów (np. LinkedIn).
  • Umiejętność analizowania trendów i wprowadzania optymalizacji procesów generowania leadów.
  • Umiejętności tworzenia baz danych potencjalnych klientów.
  • Umiejętności efektywnego szukania potencjalnych leadów i ich ‘ocieplania’
  • Umiejętności pracy zespołowej i wysokiej motywacja do osiągania celów.
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu relacji.
  • Samodyscypliny, dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • Znajomość Bitrix (CRM) będzie dodatkowym atutem
  • Skutecznego prospectingu!

Czym będziesz się zajmować?

  • Pozyskiwaniem nowych klientów poprzez generowanie potencjalnych leadów.
  • Wykorzystaniem różnych kanałów marketingowych w celu dotarcia do potencjalnych klientów.
  • Utrzymywaniem dobrych relacji z aktualnymi klientami oraz rozwijanie ich portfela
  • Analizą rynku oraz monitorowaniem działań konkurencji w celu dostosowania strategii lead generation.
  • Przygotowaniem raportów oraz analizą wyników działań związanych z pozyskiwaniem nowych klientów.
  • Współpracą z Menadżerami Projektów w celu jak najlepszego przekazania im informacji o potrzebach klienta.
  • Utrzymywaniem aktualnych baz danych klientów i potencjalnych klientów.
  • Aby ułatwić Ci zarządzanie procesem, swoje działania będziesz systematycznie uzupełniać w firmowym systemie CRM (Bitrix)

Jak przebiega wdrożenie do pracy?

  • Dostaniesz kompleksową wsparcie – wiedzę, narzędzia niezbędne w pracy, wyjazdy do klienta na przykładowe realizację, aby lepiej poczuć jego specyfikę i poznać jego potrzeb.

Jak będziesz wynagradzany?

  • Twoje wynagrodzenie będzie składało się z podstawy oraz prowizji. Kwoty będą ustalane indywidulanie w zależności od Twoich kompetencji i umiejętności.
  • Oferujemy Ci współpracę B2B

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona